درباره پارس رابین

شرکت پارس رابین با تفکر یک ماموریت بزرگ برای خود در سال 1391 تاسیس شد تا با ارایه بهترین خدمات به شرکای تجاری، مشتریان اهم از بخش دولتی و بخش خصوصی و مخصوصا با تکیه بر بخش منابع انسانی خود بتواند در تمامی زمینه های مورد فعالیت بازرگانی و تجاری و خدماتی بالاخص در بخشهای بازاریابی و فروش، توسعه کسب و کار، آموزش و پژوهش رسالت خود را به بهترین شکل ممکن انجام داده و آن را در سطح بین المللی ارایه کند و همواره در این مسیر دارای رشد و تعالی گردد.

یادگیری، آموزش، مطالعه، تمرین، گوش کردن، نگاه کردن، تحقیق، توسعه، بروزرسانی از فعالیت هایی هستند که شرکت پارس رابین به همراه پرسنل خود در مسیر رسالت سازمانی(ماموریت) همواره انجام می دهند تا بتوانند در نتیجه عملکرد شرکت تاثیر مثبت و پرثمری داشته باشند تا در مسیر اهداف خود، رضایت مشتریان را داشته باشند.

شرکت پارس رابین با تمرکز و تکرار آموزه های مستمر در جهت اهداف خود تجربیات عالی و با ارزش بالایی را به دست آورده تا بتواند مسیر را برای مشتریان و همکاران خود هموار سازد و با مدیریت زمان بتواند بهترین مدیریت عملکرد را اجرا نماید و این استراتژی برای شرکت منجر به بلند مدت شدن همکاری با مشتریان و همکاران تجاری خود شده است.

چشم انداز شرکت پارس رابین این است تا بتواند به عنوان یکی از تاثیرگذارترین شرکتها در کشور باشد و بتواند با استراتژی راه حل محور خود در زمینه های فروش، بازاریابی، تحقیق و توسعه، توسعه کسب و کار، مدیریت، رهبری فرآیند و مشاوره، بهترین عملکرد خود را با شرکای تجاری، همکاران و مشتریان خود داشته باشد.

تماس با پارس رابین

ایمیل

info@parsrobin.com

آدرس

میدان آرژانتین، خیابان بیهقی، کوچه 12 غربی، پلاک 17

شماره تماس

021-88751622

از این که تصمیم دارید با ما وارد ارتباط شوید از شما بسیار متشکریم، از طریق لینک زیر پیام خود را برای ما ارسال نمایید و ما در اسرع وقت پاسخگوی سوالات شما عزیزان خواهیم بود.

فرم تماس